SuperSayfalar

www.supersayfalar.com
Ana Sayfa Aşk ve Sevgi Cep & GSM & SMS Eğlence - Komedi Burçlar - Astroloji E-Devlet
Burçlar  Koç Burcu
Boğa Burcu
İkizler Burcu
Yengeç Burcu
Aslan Burcu
Başak Burcu
Terazi Burcu
Akrep Burcu
Yay Burcu
Oğlak Burcu
Kova Burcu
Balık Burcu

Aşk ve sevgi  Çiçeklerin dili
Aşkın kanunu
Seni seviyorum
Hoşçakal
Aşk sembolleri
Evlilik kurtarma
Erkek severse
Platonik aşk
Aşkın türleri
99 öğüt
Erkeklerin dili
Biten aşklar

Hazır mesajlar Aşk mesajları
Sevgi mesajları
Dostluk mesajları
Özlem mesajları
Özür mesajları
Nefret mesajları
Asker mesajları
Yalnızlık mesajları
Evlilik kutlama
Yeni yıl mesajları
Anneler günü
Babalar günü
Sevgililer günü
Doğum günü
Kurban bayramı
Ramazan Bayramı
Kandil mesajları
Fenerbahçe
Galatasaray
Beşiktaş mesajları

Bedava Melodi  Yerli pop ve rock
Yabancı pop ve rock
Türk sanat müziği
Arabesk - Fantazi
Marşlar
Dizi-film-reklam

Tavsiye Siteler  Sevgililer Günü Hediyesi
Sevgililer günü hediye seçenekleri arasında yer alan istiridye inci kolye modelleri patentli ve tasarım ödüllüdür. Hediye siparişleriniz için online olarak Sevgililer Günü Hediyeleri sayfasını inceleyebilirsiniz. www.ankaragiyim.com


Fantazi iç giyim  Fantazi iç çamaşırı konusunda yılların verdiği tecrübe ile seksi iç çamaşırları satışını kendine özgü tarz ve modellerle yapan firmamız ucuz fiyat çamaşır ve giyim fiyatları ile dikkat çekmektedir. Fantazi giyim kategorilerimiz arasında gecelik modellerinden tüm ucuz sexi iç giyim çeşitlerine kadar ürünler bulunur. Ayrıca fantazi iç giyim modelleri bulunmaktadır. Jartiyer takımları ve sexi kostümler ayrıca satışta olup bu modellere ankaragiyim.com online alışveriş sitesinden ulaşabilirsiniz.


Playstation 3   Tüketici elektroniğinin dev ismi Sony tarafından geliştirilen yeni jenerasyon oyun konsolu PlayStation 3’ün gecikebileceği dedikoduları, açıklanan son bir analizle yeni bir boyut kazandı. PS3’ün 6 aydan 12 aya kadar gecikebileceğini belirten analiz, spekülasyonları artırırken Sony’nin hisse fiyatlarının gerilemesine neden oldu.

Merrill Lynch isimli bir araştırma ve analiz şirketinin PlayStation 3 ile ilgili son açıklaması varolan spekülasyonları iyice körüklerken Sony’nin hisse fiyatlarında gerilemeye sebep oldu. Analiz ve sonrasında artan spekülasyonlar Sony’nin Tokyo Elektrikli Makineler Borsası’ndaki hisselerinin yüzde 4.4 oranında düşmesiyle sonuçlandı. Sony ise tüm bu gelişmelere rağmen PlayStation 3’ü bahar mevsiminde çıkaracağını vurgulamaya devam ediyor.

Pek çok otorite, son teknolojileri bünyesinde barındıracak olan PlayStation 3’ün 2007’den önce piyasaya çıkamayacağını düşünüyor. İyimser olanlar ise 2006 kışını oyun konsolu için en makul zaman olarak görüyor. Sony’nin açıklamalarının aksine, geniş bir kesim tarafından PS3 için bahar çıkışının gerçekçi bulunmamasının en büyük sebebi, konsolun kullandığı bazı teknolojik parçalar için henüz son belirtimlerin (specification) yayımlanmamış olması. Belirtimler ise endüstri konsorsiyumları tarafından belirleniyor.

Bu teknolojilerin başında, bu yıl içinde piyasaya çıkacak olan yeni DVD ortamlarından Blu-ray başta geliyor. Sony’nin açıklamasına göre belirsizliğini koruyan bir değer teknoloji görüntü ve ses giriş/çıkışları. Belirtimleri son ana kadar beklediğini belirten Sony, eğer planlarında bir terslik olursa PlayStation 3’ün çıkış tarihinin ertelenebileceğini ekledi.

Merrill Lynch’in analizindeki bir diğer nokta ise konsolun üretim maliyetinin 900 dolara çıkabileceği açıklaması. Analiz şirketi, üretim maliyetinin bu kadar yüksek olma olasılığının nedeni olarak, PlayStation 3’ün sahip olduğu son teknolojilerle geliştirilen “Cell” işlemcisi ve Blu-ray DVD sürücüsünü gösteriyor.

Dünya çapında 25 milyar dolarlık bir pazara sahip olan oyun sektöründe konsolların önemi giderek daha fazla artıyor. Microsoft’un Kasım ayında piyasaya sürdüğü Xbox 360 ve beklenen PlayStation 3 konsolları, oyunun yanı sıra film ve müzik merkezleri olarak da ev eğlencesi için toplu bir çözüm sunuyorlar.
Kolay Ulaşım  Ana Sayfa
Favorilerine ekle
Ana sayfan yap

Komik  Komik videolar
Komik Fıkralar
Duvar yazıları

Güncel Menü  Msn Messenger
Futbol Ligleri
Bebek isimleri
Rüya tabirleri
İstanbul CANLI
Elit Kadın

Oyunlar  Java Oyunlar
Oyun hileleri
Playstation hileleri
Playstation 2 hile
Playstation 3

Gerekli Link  Gazeteler
Dergiler
Milli eğitim bakanlığı
Üniversiteler
Hukuk ve adalet
Emniyet müdürlüğü
Ekonomik, mali işler
Bakanlıklar
Bankalar
Devlet kurumları
Siyasi partiler
Valilikler
Belediyeler
Kaymakamlıklar
Silahlı kuvvetler
İletişim - ulaşım
Kütüphaneler
Elçilik - Konsolosluk
M. Kemal Atatürk

E-Devlet  Tc kimlik no
Vergi kimlik no
Motorlu taşıtlar
Kurumlar vergisi
SSK hizmet dökümü
Emekli sandığı iş.
Bağkur işlemleri
Telefon rehberi
ÖSS Sonuçları
KPSS Sonuçları
KPDS Sonuçları
DGS Sonuçları
LES Sonuçları
TUS Sonuçları
ÜDS Sonuçları
ALS Sonuçları

Fantazi giyim  Elbise modelleri arasında en dikkat çekenler fantazi kesimlerdir. Bu ve bunun gibi jartiyer, çorap, çamaşır, gecelik, vücut çorabı, seksi kostümler gibi daha bir çok fantazi giyim modellerinin satışını yapan xcollection.net sitesi fantazi iç giyim ve seksi iç çamaşırı konusunda oldukça tecrübelidir. Tanga, külot, sütyen, atlet, kadın iç giyim ürünlerinin siparişini verebilirsiniz.